منوهای نصب در پنل مدیریت

منوهای نصب در پنل مدیریت

درباره ما

فعالیت آموزشگاه آنلاین کلاسیکا چیست ؟

هدفینو یک آموزشگاه آنلاین کنکور است که تمام کلاس هایش بصورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

 

کلاسیکا چه امکاناتی دارد؟

به هر یک از دانش آموزان یک پنل اختصاصی داده می‌شود که از طریق آن می‌توانند به پکیج مشاوره کنکور، کلاس آنلاین، کلاس آفلاین و آزمون دسترسی پیدا کنند.کلاس ها به صورت زنده و آنلاین برگزار می‌شود و دانش آموزان در حین تدریس استاد می‌توانند سوالات خود را کامنت کنند و یا با میکروفون با استاد صحبت کنند.
کلاس های آنلاین کلاسیکا طبق زمان بندی و مطابق با اصول روانشناسی و مشاوره تحصیلی برگزار می شود و دانش آموزانی که دیرتر به کلاس می‌رسند می‌توانند فایل ضبط شده ی کلاس ها را در پنل کاربری خود دریافت کنند.
همچنین آزمون ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود و نتایج در همان لحظه در اختیار دانش آموزان و اساتید قرار می‌گیرد.
آموزشگاه آنلاین کلاسیکا با پشتیبانی ۲۴ ساعته این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار داده است تا در مواقع نیاز، سوالات خود را از منتورها و پشتیبان های تخصصی بپرسند.

 

 

 

آموزشگاه آنلاین کلاسیکا، مبتکر یادگیری عمیق، پایدار و جذاب کنکور

مبتنی بر روانشناسی یادگیری و اصول طراحی آموزشی

 

چرا کلاسیکا؟

رفت و آمد به آموزشگاه های حضوری وقت و انرژی زیادی را از دانش آموزان در سال کنکور می گیرد. دسترسی به استادان برتر کنکور و مشاوران خوب تحصیلی در بسیاری از آموزشگاه ها و شهرستان ها دشوار است. همچنین هزینه شرکت در کلاس های کنکور در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است. با این حال کلاس  آنلاین راهکاری نوین و در عین حال اثربخش و کارآمد برای دانش آموزان کنکوری است.
کلاس و مشاوره آنلاین کلاسیکا  و با همکاری اساتید برتر و خبره در زمینه ی کنکور از اتلاف وقت جلوگیری کرده و یادگیری آسان، لذت بخش را به دانش آموزان به ارمغان آورده است.
هزینه کلاس آنلاین کلاسیکا در مقایسه با کلاس های حضوری بسیار کمتر و دقیقا همان کیفیت بلکه بیشتر را دارا می‌باشد.
فایل تمامی کلاس ها در پنل کاربری دانش آموزان ذخیره می‌شود و دانش آموزان هر لحظه که بخواهند می‌توانند ویدیو ها را دوباره ببینند.
دانش آموزانی که دیرتر دوره را خریداری می‌کنند می‌تواند فایل های قبلی را از پنل خود بردارند.

درباره ما

رفت و آمد به آموزشگاه های حضوری وقت و انرژی زیادی را از دانش آموزان در سال کنکور می گیرد. دسترسی به استادان برتر کنکور و مشاوران خوب تحصیلی در بسیاری از آموزشگاه ها و شهرستان ها دشوار است. همچنین هزینه شرکت در کلاس های کنکور در سال های اخیر بسیار افزایش یافته است.
کلاس و مشاوره آنلاین کلاسیکا  و با همکاری اساتید برتر و خبره در زمینه ی کنکور از اتلاف وقت جلوگیری کرده و یادگیری آسان، لذت بخش را به دانش آموزان به ارمغان آورده است.
هزینه کلاس آنلاین کلاسیکا در مقایسه با کلاس های حضوری بسیار کمتر و دقیقا همان کیفیت بلکه بیشتر را دارا می‌باشد.

سؤالات و پاسخهای اخیر

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به آموزشگاه آنلاین کلاسیکا می باشد.